Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 ultimate 64 bit....

Windows 7 ultimate 64 bit. Operációs rendszerem van, lehet rá fekete skint húzni?

Figyelt kérdés

Fekete témát szeretnék telepíteni, de nem találok sehol.

csak olyanok válaszoljanak, akik nem 1 perces google keresési találatokat dobnak majd be "megoldásként".



2015. ápr. 29. 03:58
 1/4 Tengor ***** válasza:
100%
Hova gongondolsz te kis Ultimate huszár? 1 perc? 5 másodperc volt. Tessék válogatni: [link]
2015. ápr. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
direkt oda írtam, h ez nem válasz. szerinted én nem kerestem rá? komolyan ennek így mi értelme van? az összes találatot végig néztem és vagy nem lehet telepíteni vagy nem kompatibilis, vagy csak simán vírus és teli van reklám progival. az ilyen intelligens embereket mint te amúgy le kéne szedálni az oldalról, mert semmi értelme nincs a jelenlétednek sem a válaszodnak.
2015. ápr. 29. 20:20
 3/4 A kérdező kommentje:
de vigyük tovább a témát, a válaszodból telepíts fel egy témát CSAK EGYET!!!! tegyél fel egyet! hadd lássuk mennyi értelme volt a válaszodnak...
2015. ápr. 29. 20:21
 4/4 Neuhauser László ***** válasza:
2015. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!