Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyerekrablás, igaz ez?

Gyerekrablás, igaz ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mint azt ahogy több ember már minden bizonnyal tudhassa,hogy nagy galibát robbantott a Talging Angela.

Ma a suliban hallottam,hogy ezzel a játékkal rabolnak el gyerekeket.Régebben volt talking Angelám,de már letöröltem régen.Most a másik fajtája van,amiben nem kérdezősködik,de mindenesetekre azt is törlöm.Szóval mióta hallottam nagyon félek.Félek,hogy elrabolnának.Szeretem a szüleimet,a családom,a barátaim,az állataim.....stb.Meghalnék ha elveszteném őket!!!Ráadásul elvileg ha elrabolnak ki is nyírnak szervkereskedelemmel.Ti nektek erre mi a véleményetek?Igaz lehet?Van okom félni?Ráadásul az iskolától rohadt messze lakok,és egyedül járok haza is.:c


2015. ápr. 30. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Neeeee kéééééész, nyugi ilyen nem létezik, nyugodj meg... :P


Nem fognak elrabolni téged.



Üdvözlettel: Abdul al-Rhasib

2015. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Nyugodj meg!Elrabolnak!
2015. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

.....nagy ....fej lehetsz.:))

Nyugi,remélem téged is elrabolnak előbb-utóbb.^^

2015. ápr. 30. 18:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Biztos majd engem fognak elrabolni!Szerintem inkább nagyobb városokból rabolnak el gyerekeket és azért könnyebb egy 10 évest elrabolni mint egy 18 évest:D
2015. ápr. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Bocs nem 10 vagyok.:D

De van benne valami.Ak faluból nem valószínű hogy rabolnak igaz?És végül is,soha nem adtam meg adatokat akkor sem magamról.:DD

2015. ápr. 30. 18:16
 6/13 tabaki ***** válasza:
2015. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Komplikato ***** válasza:
4-es nincs egy hete, hogy 19 éve srácot elrabolták egy szórakozó helyről a kamera felvételek alapján egy hírhedt ukrán emberkereskedő, szóval óvatosan az ilyen kijelentésekkel ... kicsit bedrogozták, utána segítettek neki "hazamenni". Azóta nem látta senki.
2015. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az outfit7 egy neves alkalmazás gyártó vállalat. Majd pont ők fognak neked olyan appot gyártani ami kisgyerekek elrablására szakosodik. Bár emellett lehet benne valami. Az alkalmazás például engedélyt kér a kamera használatára amit egy ügyesebb hacker ki is játszhat. Természetesen folyamatosan figyelik ezeket tehát aligha fognak ez miatt az app miatt gyerekeket rabolni. Nekem a My talking Angela azóta fent van, hogy kijött mégse látogattak meg egyszer se fekete ablakos orosz maffiózók.
2015. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó,most ezzel megnyugtattál.:)

Meg az Angela szemét végül is photoshopolhatták is.:D

2015. ápr. 30. 19:55
 10/13 tabaki ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!


Nekem nincs Talking Angelám, tehát nem tudom, mi van a szemében. A világban pedig akkora a hiszti körülötte, hogy fene tudja, melyik hiteles, melyik nem. Ez nekem hitelesnek tűnik:

[link]

[link]

Tisztességes grafikus egy szemet úgy old meg, hogy abban ténylegesen tükröződjön valami, ez a 3D-grafikában jól megoldható azzal, hogy a modellt egy HDRI-fotóval világítják meg -- ettől lesz olyan életszerű az egész. A valóságban természetesen a beszélgető gyereknek és a szobájának kéne látszania, de hát ezt még akkor sem könnyű megoldani, ha a szelfikamera be van kapcsolva, meg aztán minek is, kicsiben úgysem látszik, mi van ott. Ez a kis semleges utcakép a szép fényeket adó égbolttal éppen jónak tűnhetett. Semleges? A boldogtalan grafikus valószínűleg álmában sem gondolt arra, hogy az internetes tréfamestereknek éppen elég az, hogy VAN VALAMI a macska szemében:

[link]

Fúha, egy titokzatos alak bámul a gyerekre! Honnan is jön a berajzolt emberi körvonal, a két szem? Nem mindegy? Akinek egyszer így bemutatták, ezentúl látni fogja, ha nincs is ott, legföljebb a tabletje képernyőjét okolja, ha ott nem ismeri fel tisztán. Tehetségesebb fotosopposoknak ez persze kevés:

[link]

Arra ugyan nincs magyarázat, hogy miért kéne az elvetemült brigantinak tükröződnie, és a tükörképe miért folytatódik az eddigi háztetőben, de hát a világ amúgyis tele van érthetetlen dolgokkal, eggyel több vagy kevesebb nem oszt, nem szoroz.

Van másik változat is, ez egy kifinomultabb leágazás:

[link]

Jé, itt maguk a gyerekek tükröződnek, nyilván azt igazolandó, hogy a macska csakugyan LÁTJA azt, akivel beszél. De vajon azt miért nem, hogy mi van mögöttük? Hogy kerülnek oda a néptelen utcácskába? Egyébként, ha a a sugallat igaz volna, bárki készíthetne magáról hasonló macskaszem-portrét a programmal, és ezerszámra hemzsegnének a neten az ékes bizonyítékok. Ehelyett ez az egy van fent számtalan példányban, na vajon miért?


De mindez a hablaty csak az én mesélőkedvem eredménye. Ahhoz, hogy kép készüljön a tablettel, semmi szükség arra, hogy az a képernyőn megjelenjen. Ott van a kamera, amely -- legalábbis elvileg -- észrevétlenül továbbíthatná rólad a képeket. A legendagyártók végtelenül pofátlanul visszaélnek azzal, hogy nulla tudású felhasználók kezében vannak olyan készülékek, amelyeknek a működéséről fogalmuk sincs. Hogyan-mitől válhatna látóvá egy vak képernyő? Ha semmiféle optikai rendszer nem köti össze a gépedet a rejtélyes gonosztevővel, akkor miért kellene, hogy te is lásd őt a kapcsolat túlsó végén? Azt kell mondjam, éppen a dolog abszurditása mutatja, hogy szabályos médiahackről van szó, amelynek sajátos „zsiványbecsület-kódexe” megköveteli, hogy valami lehetetlenség árulkodjon a csalásról. Ha a PDF-olvasót vagy a Sudoku-játékot vádolnák meg azzal, hogy a kamerával titokban felvételt készít rólad, az, ki tudja, talán még igaz is lehetne, csak sokkal kevésbé vadregényes, és nem kínálja föl a lehetőséget, hogy valami értelmezhetetlen maszatban te magad ismerd föl az aljas leskelődőt. Száraz, érdektelen ötlet volna, aminek a dél-amerikai szappanoperákon nevelkedett romantikus bambák világában nincs keletje.

2015. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!