Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak 1 GB-ot lát az AMD...

Sanyibanya kérdése:

Miért csak 1 GB-ot lát az AMD Radeon R7 M265 (2 GB) videkariból az EVEREST Ultimate Edition program? Ráadásul a kártya neve sem jól szerepel ott. (R5-ösnek látja. )

Figyelt kérdés

#videokártya #EVEREST Ultimate Edition #AMD Radeon R7 M265
2015. máj. 1. 08:59
 1/4 hypno ***** válasza:

Az Everest egy régi program. Valószínűleg elavult az adatbázisa.

Próbálj ki egy új AIDA Beta verziót. (Ez gyakorlatilag ugyanaz a program, csak újra az eredeti nevén fejlesztik.)

2015. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Az AIDA is azt látja. Lehet, hogy átvertek a vásárlásnál?

Ezt vettem kb 1 hete és R7 helyett R5 kari van benne.

Más programokkal is megnéztem...

[link]

2015. máj. 2. 19:08
 3/4 hypno ***** válasza:

Ez a típus még az Acer honlapján is R7 M265 kártyával szereltnek van feltüntetve. Vagyis ha átvertek is, az nem szándékos.


Szerintem kérdezz rá a dologra. Mit veszíthetsz?

2015. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenképpen szándékozom felhívni őket.

Szerinted az operációs rendszer, illetve a driverek nem befolyásolják a helyes videokártya adat közlését például az AIDA-ban? Nekem azt mondták csak Win8-al megy, de kerestem hozzá kompatibilis Win7 drivereket. Amúgy kiválóan működik, de nem tetszik, hogy 2GB helyett csak 1 GB van és R7 helyett R5 van. Az R7 sokkal jobb.

2015. máj. 3. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!