Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért állnak le az alkalmazáso...

Penguinone kérdése:

Miért állnak le az alkalmazások az okostelefonomban amelyek az SD kártyára vannak feltelepítve?

Figyelt kérdés

Lassan egy év használat után először akad gond egy 16GB-os kingston micro SD kártyával.

Az okostelefonom egy Prestigio Multiphone 5044 duo.

A problémám az,hogy folyamatosan leállnak az alkalmazások a telómba amelyek a micro SD kártyára vannak telepítve,viszont a zenék,képek,videók megnyithatóak.Egyszeri alkalommal már formáztam az előírtak alapján és pár óráig használt.Teló ujraindítás után megszűnik a probléma pár órára iélletve ha gépre rákötöm.A számítógépen is megnyithatóak a zenék,képek,videók.Válaszotokat előre is köszönöm!



2015. máj. 1. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, szerintem tönkremegy a kártya. Csere és kész.
2015. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Alig egy év után? Most komolyan ilyen selejt termékeket gyártanak manapság?

Telóval nem lehet probléma?

2015. máj. 1. 17:11
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha tönkrement volna akkor egy adatot sem lehetne megtekinteni,ezzel ellentétben csak az alkalmazásokat nem lehet megnyitni.
2015. máj. 1. 17:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha valami nem jó, nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem működik. Igen, lehet az SD kártya is ludas, de lehet a rendszer sara is. Apám telefonján stock droidról váltottam custom romra, megszűntek ezek a panaszok. Kezdd te is egy factory defaulttal.
2015. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz pontosan?

Töröljek ki minden adatot?

2015. máj. 1. 18:39
 6/10 pissedoff válasza:
Nem tudom hol vetted a micro SD kartyat, es hogy teljesen tele van-e toltve? A lenyeg az, hogy sajnos nagyon sok "hamis" (kevesebb kapacitasu kartya kerul forgalomba, meg a legbecsuletesebb eladot is be lehet csapni. Nekem szokasom az eBay-rol rendelni, ahol 10-bol 9 hamis. Rengeteg ember csak akkor jon ra, hogy a kapacitassal van baj, amikor mar tul keso reklamalni. lehet hogy errol mar tudsz, de ha nem, akkor erdemes ezzel a software-rel megnezetni hogy mi ujsag. Letoltheto ingyen "h2testw". Ha massal van problema akkor sajnos nem tudok segiteni, remelem valaki ad majd ujabb otletet. Sok szerencset!
2015. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet,de pontosan mit kell a programmal csinálni,mert letöltöttem,de nemnagyon értek hozzá.
2015. máj. 3. 12:17
 8/10 pissedoff válasza:
Keresgeltem a magyar valtozatat, mivel a google "h2testw" kepek kihoztak egy magyart is, de sehol nem latom letolteni. Ezt az oldalt talaltam, remelem segit. " [link] Amikor kesz vagy a teszttel, erdemes amit kiir egy forditoba tenni. Ha problema van akkor piros hatterben jelenik a valasz. Elobb mentsel mindent a kartyarol, mert a teszt kozben letoroli!
2015. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pissedoff válasza:
Most latom hogy a raklikkolasra nem jo a cim! Masold ki a cimet es tedd az address-be.
2015. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, mindenképpen kipróbálom.
2015. máj. 6. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!