Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért indul újra a gépem...

Miért indul újra a gépem játék közben?

Figyelt kérdés

Van egy Dell GX620-as gépem.

hardver: 2Gb ddr2 ram

proci:Pentium Dual 2x2,8ghz

vga:ntel Family 82945G-256Mb

táp: Dell 280watt

És az a problémám, hogy bármilyen játékot el indítok, egyszer csak újra indul a gép, de nem ad be semmi kék halált vagy ilyesmi. Én az alaplapi videókártyára gyanakszom hogy nem bírja a játékokat. Pedig direkt régebbi játékokat raktam fel mert azokat szeretem. pl. gta3,gta vice city, Cod1... ezeket a játékokat simán birnia kéne a gépnek... Gta 3 új játéknál, szinte már az intronál újra indul.. mi lehet a probléma? újra is telepitettem a gépet és akkor is fenn áll a hiba.. mit tegyek? Segítsetek pls.! köszi előre is


2015. máj. 1. 18:22
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és a tápnak simán birnia kéne hiszen 280wattos, szét is szedtem, kiporoltam, néztem a kondikat is de nem púposak... és kitakarítottam az egész gépet..
2015. máj. 1. 18:24
 2/3 Tengor ***** válasza:
Melegedés v. táp lehet a hiba forrása. Ha kitakarítottad rendesen, akkor marad a táp. Próbáld ki egy másik táppal!
2015. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, de már megoldódott a probléma fel raktam a Win7-et és láss csodát, mennek a játékok! :) szóval a régi winXP-vel volt valami zűr..:)
2015. máj. 1. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!