Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVDVideoSoft program mindig...

DVDVideoSoft program mindig azt írja ki: "Videoletöltési hiba" Miért?

Figyelt kérdés
Youtuberól akarok letölteni zenét, csak nem működik..

2015. máj. 2. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Google: To mp3 és a convertesre nyomj. Ezerszer egyszerűbb mint azzal a sz@rral töltögetni...Nem egyszer csaptam az asztalra,annyi minden nem tetszik neki.
2015. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaja, borzalmas a free studio. Én nem tudom, mitől free, amikor gyakorlatilag mindenért pénzt akar... Gondolom az elején (2008-ban jött ki) még ingyenes volt, aztán a DVDVideoSoft rájött, hogy "hoppá, de minek maradjon ingyenes, amikor pénzt is lehet ebből szerezni!" Így azóta a free studio csak a nevében free. Le akarsz tölteni egy youtube videót? Perkálj! Alternatíva: na jó, letöltjük, de rohadt lassan! Kb. megöregszel, mire letölt egy 10 perces videót. Fájlformátumot szeretnél konvertálni? Perkálj! és így tovább. Tudjátok, ki fog ezzel szórakozni, gondoltam, és uninstalláltam a francba. Utánaolvastam a neten, és az ott található vélemények alapján jól is tettem, mert állítólag ha fizetsz nekik, akkor is szarok. Jól van akkor. A DVDVideoSoft leírta magát nálam örökre.
2023. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!