Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 32 bites win10 2gb rammal?

32 bites win10 2gb rammal?

Figyelt kérdés
Feltettem a 64 bites win10-et viszont nagyon lassú. Megnéztem a rendszerigényeket de nem volt egyértelmű, hogy a 32bites is jó-e 2gb rammal.

2015. máj. 3. 12:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az ms szerint gyorsabb a 10, mint a 7, de a 64bites tényleg teljesen felesleges.
2015. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
VGA driver hiányában kénytelen voltam visszarakni a 7-et. Van elfekvőben egy gt730 amihez meg van driver 10-re csak az meg nem ad képet ebben a gépben valamiért. Majd ha kijön a végleges os és lesz új alaplap a gt730-nak, akkor újra megpróbálom. Köszi a válaszokat.
2015. máj. 3. 20:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt fent hasonló konfigra Home Premium 32!!Bit Ha windows akkor ez a legjobb erre szerintem.A többi felesleges...64 bit meg professiuonal ésatöbbi....felesleges...többi csak szivárványhányás.De ha kicsit akarsz "okosodni" akkor Linux! Kezdésnek egy 32 bites Xubuntut ajánlok.Nekem ez megy és soha többet winfos,persze ha nem játszol éjjel nappal.Persze azért erre is vannak alternatívák linuxon.Gugli!! csöcs és sok sikert :DDDD
2015. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!