Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a chrome böngésző...

Hogyan lehet a chrome böngészőből kiirtani az általam beállított kezdőlap helyére erőszakkal belépett oldalt kiirtani? Ez az: www.mystartsearch.com/? Type=sc&ts=1419978010&from=smt&uid=ST9500325AS_6VELMEB7XXXX6 VELMEB7

Figyelt kérdés
A fenti hivatkozás miatt nem a kezdőldalam jön be, hanem a fenti és egyszerűen kiirthatatlan. Már töröltem azokat a programokat is, amik ezt hozhatták magukkal, mégis marad. Tud valaki segíteni?

2015. máj. 3. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


hitmanpro, malwarebytes

2015. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 karesz01 ***** válasza:

mystartsearch.com eltávolítása

[link]


Eltávolításod a lenti leírás szerint csak ezt az egyet .

(mystartsearch.com)


DE a spyhunter4-et ajánlom , de azt is csak aktiváltat .


Javaslom zárt vagy nyílt torrentröl szerezd be a spyhunter4-et .


Ha ez a gépeden van (mystartsearch.com) , akkor valószínű , hogy sok más ilyen is van a gépeden .

2015. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mikkor régen használtam, már akkor is láttam hogy egy nagy szar az a spyhunter



"Javaslom zárt vagy nyílt torrentröl szerezd be a spyhunter4-et . "


ez a legnagyobb baromság, és miből fogod tudni hogy nem-e vírusos amit letöltesz?

a vírusirtók pont azok amiket nem szabad torrentezni stb., mert kitudja mi van benne

2015. máj. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!