Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Td valaki ajánlani olyan...

Alexeee kérdése:

Td valaki ajánlani olyan facebook alkalmazást asztali gépre, ami automatikusan jelzi, ha üzenet érkezik? Azaz felugrik például egy ablak. Ha van ilyen akkor egy linket is légyszike.

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Skype
2015. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne privibe!

Igen a Skype asztali alkalmazásása kezeli a Facebook ismerősöket is.

2015. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a privátért, megnézem, de erről még nem hallottam.
2015. máj. 3. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig nem újkeletű a dolog. Amióta beszüntették a hivatalos Windows Facebook Messengert csak ez van kb.


Ennek is van hiányossága bőven főleg hogy offline ismerősnek nem tudsz írni vagy ha máshonnan írsz neki mondjuk a facebook oldaladról akkor csak a beérkező üzenetet mutatja.

Ami utána Skype-on elég érdekesen veszi ki magát :)

Van valami java-s facebook is windowsra de az valami botrányosan rossz. meg Chrome alkalmazáként is elérhető. sőt még a tálcára is le lehet rakni "ha fizetsz érte"

2015. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én ezt használtam és tökéletes volt, de most valamiért már nem akar csatlakozni a facebook hoz. Folyamatosan connectinggel...


[link]

2015. máj. 3. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én ezt most találtam úgytűnik műkszik is.

Felteszem az új messenger weboldalra épül. egy próbát megér

[link]

2015. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért a meglátásaid, és az építő jellegű ötleteid.
2015. máj. 3. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!