Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan irjak meg egy ISO...

Attila45kagya kérdése:

Hogyan irjak meg egy ISO lemezt ugy hogy tudjam bootolni es persze mivel?

Figyelt kérdés
Letoltottem egy Windows 7-est torrentet,es pedig mar irtam meg ilyen lemezt de most semmikepp nem akar sikerulni.Vagyishogy ahogy inditom a gepet nem csinal semmit,csak mutatja hogy ott van a lemez a meghajtoban.Az edekes az hogy ugyanezt a torrentet hasznaltam a multkor is es akkor ment.Szeretnem frissiteni a Windows-t,hatha megmentem egy uj telepitestol a gepet.
2015. máj. 3. 20:37
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Nem az iso fájt magát kell felírni, mint adatot, hanem a író programod CD/DVD kép felíró funkcióját kell használni.


Semmi extra beállítás nem kell, csak kitallózod és írod (minél lassabb fokozaton).

2015. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Ja hogy mivel? Minden íróprogramnak van képfelíró funkciója. Ajánlom az ImgBurn -t.
2015. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tessék ebben ott van a képfálj írás eltéveszthetetlen helyen:

[link]

2015. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!