Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom lejátszani a...

Miért nem tudom lejátszani a nagyméretű videokat megosztásnál?

Figyelt kérdés

Sikerült egy otthoni hálozatot létrehozom, fájlokat osztva meg benne. Ha bármikor szükségem van valamire a másik gépről már vehetem is le a másikról, igy megy ez a kis fájlokkal, de a nagy már nem megy. Lényegében csak videoval probálkoztam idáig, gondoltam megnézek egy filmet a másik gépemről, de nem engedi, azt irja hogy nincs hozzá jogosultságom, viszont a mellette levő feliratot meg tudom nyitni, sőt másolni is tudom, de magával a videoval nem tudok kezdeni semmit.Miért?

Bekellene állitani még valamit, vagy van valami fájl méret korlát beállitás is megosztásnál?

Köszi



2015. máj. 5. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszerek, és milyen típusú megosztás?
2015. máj. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

3 laptop van abbol 2 win7 és 1 winxp.

Létrehoztam egy otthoni kis hálozatot, amin megosztottam a nyomtatót, hogy mindegyik gépről tudjak nyomtatni, ez megy, majd fájlokat is megosztottam (jobbklikk->megosztás), eddig semmi problémám nem volt vele, persze csak kisméretű fájlokat osztottam meg, mint doc, mp3, jpg, stb...

De most meg megosztottam egy filmet amit nem tudok megnézni másik gépen, és még másolni sem tudom.

2015. máj. 5. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!