Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Volna pár kérdésem GTA5...

Volna pár kérdésem GTA5 Single és Online különbségek között? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

-Például ugyanazok az autók érhetők el alapból? Mármint gondolom ha megveszek egyet online-ban akkor az single-ben nem lesz meg, de az alap autók ugyanazok? És ugyanazok a tuningok érhetől el hozzájuk?


-Tudom, hogy az online-ban saját karaktert lehet csinálni, a single-ben pedig adott a 3 karakter, de az elérhető ruhák és maszkok stb ugyanazok?


Még nincs meg a játék, hisz ha meglenne, nem tenném fel a kérdéseket, de tervezem megvenni.



2015. máj. 5. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

-nem ugyanazok, multiban több jármű van(hogy mennyivel, azt nem tudom, motorból lényegesen több, autókat nem nagyon vettem). A tuningok ugyanazok, de elég elbarmolt rendszerhez van kötve(néhány tuning csak egy bizonyos szint elérése után válik elérhetővé, néhányat pedig minden kategóriához külön kell unlockolni - ez a része az igazán gáz, ha akarsz pl turbót, akkor ilyen 40 versenyt meg kell nyerni a kategóriában ~ rengeteg idő lenne, nem tudom hogy gondolták ezt).


-igen, kivéve a tetoválások\hajak\szakállak

Nem néztem meg egyesével, hogy minden megvan-e, de nem tűnt fel, hogy bármi is hiányozna.

2015. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom a jó oldalát nézni... Az autókat jobban szeretem a motoroknál, és azokból akkor abból nem sokkal több van online-ban. A ruháknak meg akkor örülök, hogy ugyanazok. Köszönöm a választ! :)
2015. máj. 5. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg a játékot! Megéri és a Tuning rendszer sem vészes egyáltalán. Teljesen rendben van.
2015. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ígyis úgyis megfogom venni előbb utóbb. Amennyit a GTA4-el a mai napig szórakozni tudok, az 5-tel sem fogok csalódni. Az egyetlen olyan dolog, ami nem tetszik, az a törés modell. De ez nem tántorít el attól, hogy megvegyem!
2015. máj. 8. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!