Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frapsnél az alkalmazásoknál...

Frapsnél az alkalmazásoknál óriási basszusa van?

Figyelt kérdés

Igazából nem is biztos, hogy az alkalmazások által kiadott hang basszusa van felerősítve, de a lényeg az, hogy folyamatosan mély morajlás hallatszódik. A basszus túl nagy, minden más hang pedig halk.

Röviden: A hang nem éles, és mellé még a basszus is elnyomja azt a kevés hangot.

Én fülhallgatóval tökéletesen hallok mindent, de a felvételnél ilyen a videó hangja:

https://www.youtube.com/watch?v=2ZIhWWBYyZ8

(Lehetséges, hogy az okozza, hogy a mikrofonon keresztül hallatszik a füles által kiadott hang?)


2015. máj. 5. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemtudom mi neked olyan mély,szerintem teljesen normális.


Esetleg nézd meg hogy a mélyhang kiemelés nincs-e bekapcsolva.


Vezérlőpult --> Hardver és hang --> Hang --> Válaszd ki a hangszórót --> Tulajdonságok --> Kiemelés fül --> Mélyhangkiemelés pipa ki,ha benne van.


Ha nincs,akkor nemtudom.

2015. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálam nincs kiemelés fül. Windows 8.1-em van.
2015. máj. 5. 19:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy ha nem jelenik meg, akkor valószínűleg nem támogatja a hangkártyám, vagy felülírta a gyártója. Realtek HD Audio Managerem van, de ott sincs semmi különleges bepipálva.
2015. máj. 5. 19:59
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyet találtam, de nem tudom, hogy melyik a bass stb.

2015. máj. 5. 20:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvan, ha minden igaz, akkor sikerült. Köszi :D
2015. máj. 5. 20:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy maga a videóval nincs is baj, csak az én beállításaim miatt hallom szarul.
2015. máj. 5. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!