Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Horror multiplayer játékokat...

Horror multiplayer játékokat tudnátok mondani, ingyenes vagy olyan legyen amit törtel is lehet játszani? (No more room in hell-en kívül)

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 20:19
 1/6 donfetibo ***** válasza:

Left 4 Dead 1,2

Dead Effect 1,2

F.E.A.R 1,2,3

Death Space 1,2

2015. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Ezeket Tunngle-vel lehet játszani?
2015. máj. 6. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Steam-en nézz kürbe, nemsokára várhatóak megitn nagyobb leárazások. Azért mondom, mert olyan játékokat vehetsz pár szász, max 1000 foritn körüli áron, amilyeneket szeretnél és akkor RENDESEn tudnál játszani vleük, nem törten.

Pár szász forint meg csak nem egetrengető kaidás.

2015. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1: az első három nem horror hanem simán véres fps, a negyediknek meg elírtad a nevét.


Amnesiához van coop mod, az már horror kategóriába esik.

2015. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 20:51


Mind a F.E.A.R., mint a Left 4 Dead megfelel a horror feltételeinek.

2015. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom a FEAR horror játék, deathmatch multival vagyis egymást kell ölni legalábbis én így tudom. Valami coop-nak örülnék igazából, steamen körülfogok nézni köszi!
2015. máj. 6. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!