Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan szöveg fel...

Tudtok olyan szöveg fel olvasó programot ami nem demo verzió és egyszerüen csak fel olvassa a kijelölt részt?

Figyelt kérdés
A legtöbbel az a baj hogy bekezdéseknél tovább nem jut. Ami teccene ha csak elindítanék egy pdf et és ágyban fekve végig halgatnám a tartalmát mintha valaki fel olvasná. NVDA próbáltam ehez lehet én vagyok a béna de bekezdéseknél nem jut tovább meg amikor oldalt lapozok először az alját olvassa el és ez idegesítő. Meg mindent fel olvas elég fanatikus. Speakboard fasza csak demós. JAWS se tűnik rosznak de sajna csak demós. Balabolka teccene a legjobban de sajna a felolvasó angolul olvas nincs neki magyar olvasója.
2015. máj. 7. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A Speakboard full verziója fent van szinte minden torr. oldalon.
2015. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Találtam sokat belőle de nem teszi be torrentbe amit be tesz nem szedi le.
2015. máj. 7. 18:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg van egy olyan gondom még hogy ami másolós mint a speak van egy pdf amit olvasnék vele de az meg nem engedi hogy másoljak. Csak ki jelölni lehet azért is vólna jó egy olyan ami a kijelölt részt olvasná fel. Vagy ha még a másolást engedélyezni lehetne.
2015. máj. 7. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!