Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet visszaállítani a...

Filmtabletta kérdése:

Hogyan lehet visszaállítani a fényképező üzemmódjait a telefonomon? (Samsung Galaxy A3)

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy új telefont (↑) és mikor először használtam a hátlapi kameráját be lehetett állítani többféle üzemmódot pl.: éjszakai, sport, Gif, stb... de valahogy most csak 3féle üzemmód van: Auto, Szép arc és Panoráma. Egyik ismerősömnek ugyanilyen telefonja van és az övé tudja azokat az üzemmódokat is amelyeket az én telefonom nem... remélem ez csak valami beállítás mert nem szeretném lecserélni, mert elképesztő drága volt. Vajon ezt hogyan lehet orvosolni anélkül hogy szervizbe vitetném? (Ha lehet ne írjatok ócsárló válaszokat! Legyetek elnézőek a csekély számítástechnikai tudásomhoz!)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. máj. 8. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
tudom nem mondok nagy okosságot, de tuti valamilyen manuális üzemmódot kell kiválasztanod. Lépj be a kamerába és keress vmilyen beállítások menüt, tuti ott lesz.
2015. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos sehol sem találok ilyesmi beállítást... de azért köszönöm a választ még próbálkozok.
2015. máj. 8. 18:01
 3/5 A kérdező kommentje:

Megoldódott!

ha bárkinek ugyanilyen gondja lenne:

Beállítások>Alkalmazáskezelő>Mind>Fényképező>"Adatok törlése"

2015. máj. 8. 18:22
 4/5 anonim válasza:
Juj de jó, hogy rátaláltam a megoldásra! köszi :). Nagyon idegesítő volt, hogy egyszercsak eltüntek az üzemmódok.
2017. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kösziiiiii😁
2018. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!