Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hasznos a "silverligth"-ot...

Nokedlosz kérdése:

Hasznos a "silverligth"-ot letölteni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a **** online RTL klub-on kívül semmi nem használja. Már pont azon gondolkodtam, hogy miattuk írták meg.
2015. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:
100%
Minden akkor válik hasznossá – értelemszerűen –, mikor használod. Ha el akarsz olyan tartalmat érni, amihez kell silverlight, akkor hasznos. Ha nem, akkor nem. Nem túl elterjedt technológiáról van szó, nagyon kevés oldal használja.
2015. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy adag gőzölgő trágyának tartom. Ugyanitt SilverLight könyv eladó! :D :D

Süsü szépen kifejtette a lényeget: Akkor töltsd le, ha kell. Egyébként felesleges.

G.

2015. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg egy kémprogram, ami jelent rólad a Microsoftnak (nem vagyok paranoiás, benne van feketén-fehéren az EULA-ban). Persze az is benne van, hogy nem kell félned, nem használják fel ellened a begyűjtött adatokat- ja, persze, a cégek sosem hazudnak.
2015. máj. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 2xSü ***** válasza:
75%

Le van írva, hogy milyen adatokat küld el a frissítés során. Ezek alkalmasint releváns információk lehetnek a frissítés mikéntjéről. Sok program küld ilyen jellegű adatokat, mert ennek technológiai oka van. Ezen az alapon az automatikusan frissülő szoftverek jelentős részét lehetne kémprogramnak hívni. Az adatok nem tartalmaznak semmi extrát, csak annyit, hogy itt van egy gép, ami Windows 7-et használ, magyar nyelven, Chrome-ot, ezen fut a silverlight x.x verziója. Ebből vajmi keveset lehet megtudni, illetve ha statisztika gyűjtésre akarnák felhasználni, akkor sem túl releváns. Erre sokkal jobb adatforrások vannak. Illetve abból a szempontból lehet releváns, hogy milyen rendszereken terjedt el a silverlight, ami érdekes lehet a további fejlesztési irányok meghatározásában.


Lehet ezt kémkedésnek hívni, de azért hétköznapi értelemben egészen mást értünk alatta. Ez olyan kémkedés, ami nem személyes, és kizárólag hasznod van belőle. Vagy nem tudom, te milyen negatívumát látod, egyáltalán milyen elméleti módszert lehetne találni az ezekkel az adatokkal való visszaélésre.

2015. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!