Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videó szerkesztő...

Milyen videó szerkesztő programot töltsek le? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék rövid videókat összevágni a horgásztúráim alatt felvett videóimból. A lényeg az, hogy 720p,60fps HD videót készít az én gépem, amit szeretnék összevágni. Ami fontos számomra, hogy lehessen felgyorsítani egy adott jelenetet, pl. ami nekem 25 perc azt szeretném kb. csak fél percre felgyorsítani. Egyék különleges effektek nem fontosak. Most töltöttem le a Sony Vegas Pro 9-et, de sajnos nekem ez túl bonyolult. Valami egyszerű kis program? Movie Makert kérlek ne írjátok! Köszönöm! :)

2015. máj. 10. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
hát pedig a kérdésből az jön le hogy nem ártana movie makerrel ismerkedni
2015. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a Sony Vegas aztán marhára bonyolult..
2015. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek mind jók és aránylag egyszerúen kezelhetők:

[link]

A Pinnacle Studió 14-nek van magyar nyelvű változata is, a súgója is magyar nyelvű és könnyű használni, a Nero csomag videószerkesztője is magyar nyelvű és egyszerű.

2015. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. vagyis hát én azért hagytam ott a sony vegast, mert sehogy sem sikerült felgyorsítanom egy 25 perces videót fél percesre ... minden videónál úgy csinálták, hogy bal klikkel húzzák rövidebbre, de nem sikerül valamiért, lehet csak én vagyok ilyen ügyetlen
2015. máj. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!