Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe flash Player vagy Adobe...

Adobe flash Player vagy Adobe Flash Professional? Melyik a jobb minőségre és tanulhatóságra, melyikkel lehet gyorsabban dolgozni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Huha, vannak itt bajok...


A Flash Player, mint a neve mutatja, a LEJATSZO. A bongeszod ezzel tudja lejatszani a Flash-ben megirt alkalmazasokat. Erted, nem ebben irod, hanem ebben jatszod le, amit valaki megirt.

2015. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:
100%

Az Adobe Flash Player, ahogy a nevéből is ki lehet találni, csak egy lejátszó. Azt nem fogod megtanulni és nem fogsz vele dolgozni.

Az Adobe Flash Professional pedig egy flash szerkesztő, olyan amilyen. Állítólag jobb, mint a többi, ami érthető, mert ugyan az a cég gyártja, aki a Flash-t is (én magam csak ezt használtam, nem tudom mennyire jók a többiek v. mennyire rosszak)

2015. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. az Adobe Flash Playerről sejtettem, hogy csak egy lejátszó, de amikor animációs programokat kerestem, ezt is odaírták, és rákeresve sem volt egyértelmű a leírása. Most már tisztán látok, köszi. :)
2015. máj. 11. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!