Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 x64-es op rendszerem...

Windows 7 x64-es op rendszerem van és fekete képernyő jön be indításkor (Windows logó sem jön be) és hibát ír ki. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Egyszer már volt ilyen problémám és akkor úgy csináltam hogy még mozgattam a kábeleket és ellenőriztem hogy be van e dugva rendesen minden, utána bekapcsoltam és működött.

A hibaüzenetről itt a kép: [link]

A gépem:AMD FM 2es 4magos 3.2 GHz

Nvidia x274 2gb DDR 3

6gb ram

Segítsetek kérlek :)



2015. máj. 12. 09:17
 1/7 tibusz0211 ***** válasza:

A merevlemezt nem érzékeli a gép.

Próbálkozhatsz a kábel cseréjével, de ha elindul mindenképp nézd meg a lemezt egy diagnosztikai programmal.

2015. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy HDD hiba, vagy kontaktos a kábel. Ha korábban segített, hogy megmozgattad a kábelt, akkor most cseréld ki az adatkábelt a HDD-n.
2015. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg erősítem amit előttem mondtak ,sata vagy ide kábelos a winyod ?
2015. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A POST képernyőnél, illetve BIOS-ban látja a HDD-t?

Vagy egyáltalán nem látja a gép a HDD-t, akkor ahogy előttem írták, meg kellene nézni a kábelt, vagy hogy jó-e a HDD, ha látja minden gond nélkül, akkor lehet, a boot szektor sérült.

2015. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1TB-s satás vinyom van
2015. máj. 12. 10:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos most nem otthon vagyok de meg próbálom kicserélni a kábelélt, és köszönöm az eddigi válaszokat
2015. máj. 12. 10:51
 7/7 A kérdező kommentje:
a kábelcsere megoldotta a problémát, köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 12. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!