Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az arma 2 dayz?

Miért nem működik az arma 2 dayz?

Figyelt kérdés
Megvan a steames arma 2 az arma 2 operations arrowhead és a dayz, de nem tudok felmenni szerverekre mert valami olyat ír hogy ("Ezt a küldetést nem tudod elindítani/szerkeszteni. Egy letölthető tartalomtól függ ami már nem elérhető a rendszeren.") De volt már olyan hogy felengedett de másnap már nem. Mit tegyek?

2015. máj. 12. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, nem vagy egyedül. :-/


A DayZ (az önálló, korai hozzáférésű játék) eredetileg az Arma 2: Operation Arrowhead modolásával jött létre.

Ez nem egy, nem két, hanem sok modot jelent. Gondolom ezért is gyúrták egybe, s lett az önálló DayZ. (Meg a pénz ugyebár...)

Elvileg be kellene szerezni a hiányzó modokat és telepíteni őket.

Nekem nem volt türelmem hozzá.

[link]

2015. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És kell hozzá az arma 2 private military company is?
2015. máj. 12. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor én játszottam (megpróbáltam...), akkor szerverfüggő volt, hogy mely kiegészítők (addon) kellenek. Csatlakozásnál - ha hiányzott - ki is írta melyikre lenne szükség.


Amúgy, mikor nagy kín-keservvel találtam megfelelő szervert (nekem sem volt meg minden addon), kb. 10-15 perc után leterített valami lesipuskás. :-(

2015. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! A problémám közben megoldódott. Leszedtem a dayz launchert és már működött is!
2015. jún. 4. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!