Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Team Viewerrel kapcsolatban...

Team Viewerrel kapcsolatban lehetne kérdésem?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 23:43
 1/9 A kérdező kommentje:

Én szerettem volna másnak segíteni,egy éve még működött.Fix lelszót kaptam ,amit nekem kellett volna beírnom,tehát más gépére való csatlakozáshoz,nekem kellett volna kapni jelszót.Köszönöm.

[link]

2015. máj. 12. 23:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lajos54 ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdést, azt hiszem... milyen fix jelszóról van szó?

A dolog úgy működik, hogy mindketten elindítjátok a gépeteken a Team Viewert, majd a másik fél (akinek segíteni szeretnél) megadja neked a partnerazonosítót és a jelszót, emailben, vagy telefonon.

A partnerazonosító állandó, de a jelszó minden indításnál változik.

2015. máj. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nála más a partnerazonosító,nálam nem engedi átírni,lehet neki nem az a versio van?Ha valamikor én kértem segítséget ez jött fel én diktáltam:

[link]

ha én akarok segíteni,fix kódokat ad nem engedi átírni.

[link]

Ez a probléma.Régen üres volt a mező a diktálás miatt,nem értem mi a gond.

2015. máj. 13. 00:17
 5/9 anonim válasza:
lol, bal oldalt a te adataid vannak, jobb oldalt beírod az ő azonosítóját majd csatlakozás, kérni fogja a jelszót, ennyi
2015. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"...neki nem az a versio van?"

Ezt ellenőrizzétek, mert úgy tudom ua verziónak kell lennie!

2015. máj. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 coopper ***** válasza:

Szia.


Teamviever is mint minden más program elvileg felülről kompatibilis, az az magasabb verziószámú programból tudsz alacsonyabb verziószámúra csatlakozni, forditva viszont nem (Ez fő verzió eltérések ezetén biztosan nem megy ezt próbáltam - Tehát nem tudsz egy 7-es verziójú Teamvieverrel csatlakozni egy 9-es verziójú Teamvieverhez).


Illetve ha fix jelszód van, az is ugyanúgy müködik mint a véltlenszerű jelszó : Megnyomod a "Csatlakozást Partnerhez" gombot, aztán fogja kérni a jelszót (kétszer is)


Sok sikert.

üdv.

2015. máj. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tibusz0211 ***** válasza:

A jobb oldali Partnerazonosító mezőbe írd be annak a valakinek a partnerazonosítóját, akinek segíteni szeretnél.

Rányomsz hogy csatlakozás és kérni fogja a jelszót.


A bal oldalon lévő azonosítót és jelszót akkor kell használnod, ha neked akarnak segíteni (a te gépedre akarnak csatlakozni).


A kép amit belinkeltél a Tvwr Quick Support felülete (a kicsi ablakos) Azzal nem lehet két irányba kommunikálni, hanem csak arra a gépre lehet felcsatlakozni, amin látod a QuickSupport ablakot. De a QuickSupport-os gép nem tud más gépére felmenni.

2015. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. máj. 13. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!