Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program ami...

Tyorotyere kérdése:

Létezik olyan program ami akár kikapcsolt gépnél is bejelentkezik az adott weboldalra a kívánt időben?

Figyelt kérdés
Van egy alkalmazás amibe be kell lépni minden nap, de ezt nem lehet mindig megtenni.
2015. máj. 13. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Böngészős alkalmazás? Esetleg valami scripttel megoldható, de van a Windowsban feladatütemező, akár automatikusan bekapcsolható a gép, elvégzi a feladatot és kikapcsol.


Linux alatt meg a cron.

2015. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SimkoL ***** válasza:
'Teljesen' kikapcsolt gépnél a hardverek útján lehet ébreszteni általában, ha csak át nem írod a BIOS-t. Gondolj bele, ha kikapcsoltad a géped, legyen rajta bármely op. rendszer az 'elszállt' a memóriából. Talán alvó állapotból, de ennek utána kéne nézni.
2015. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van egy weboldal ahova felhasználónévvel és jelszóval lehet belépni. Ezt az oldalt nézik, hogy mikor léptél be és egyéb. Ezt szeretném megoldani úgy, hogy ha nem vagyok otthon és nincs a gép bekapcsolva akkor megadott időkben jelentkezzen be, hogy lássák én ott jártam és használtam a programot.
2015. máj. 13. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:

scriptmonkey


meg van a imacro


az imacroban könnyű scriptet szerkeszteni mert vannak sablonok, csak átírod benne a weblap címét


[link]



tudsz benne felvenni scriptet, mert lenyomod a felvétel gombot és megcsinálod a böngészőben amit akarsz, leállítod a felvételt és ő csinál scriptet belőle.



beállítod hogy adott időpontban csinálja végig és pont az fog történni amit te akarsz.

2015. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!