Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PS3 témákból a képeket, hogy...

PS3 témákból a képeket, hogy tudom kimenteni?

Figyelt kérdés

Félig hardware kérdés ugyan de nekem a software részével akadt gondom...

Le szedtem egy témát és a google sehogy nem talál rá a benne lévő háttére full HD-ban pedig ps-en szép tiszta az egész...

Van valami program amivel letudom bontani a P3T file-t?

Gondolom ha vissza bontanám megkapnám a témában rejlő képeket is mert ez egy slideshow theme.



2015. máj. 13. 13:21
 1/6 CspCsj ***** válasza:
2015. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam de nem működik csak egy cmd ablak ugrik elő aztán bezárul
2015. máj. 13. 14:18
 3/6 CspCsj ***** válasza:

Parancssoros program:

1. nyiss parancssort (Start menü > Futtatásba: cmd)

2. csomagold ki a témát, ehhez a parancssorba írd be: d:\p3textractor\p3textractor.exe "d:\letoltes\letoltott_tema.p3t" "d:\ps3tema\"

Enter gombbal indítod, a mappákat pedig értelemszerűen a gépeden lévőkre írd át.

3. a megadott d:\ps3tema mappában megtalálod a képfájlokat ("hd_1.jpg" vagy hasonló kell majd neked)

2015. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Odáig eljutottam, hogy az extractor-t úgymond felismeri de a maradék parancssor-t mindig hibásan ütöm be ...

C letöltések azon belül "1" nevű mappában van a téma ezt hogy írjam be?

2015. máj. 13. 18:00
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Kipróbáltam egy egyszerűbb módot:

- csinálsz az Asztalra egy parancsikont a p3textractor.exe programnak (jobbgomb a p3textractor.exe fájlon > Küldés > Asztal (parancsikon létrehozása)

- ráhúzod a témafájlt erre a parancsikonra

- a p3textractor program mappájában létrejön egy új mappa a téma nevével, amiben megtalálod a téma fájljait, köztük a hd-1, hd2, stb képfájlokat is.

2015. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet működik!
2015. máj. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!