Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen képszerkesztő?

Van ilyen képszerkesztő?

Figyelt kérdés
olyan kéne amiben sok féle betűstílus van és normálisan néz ki benne az á,é,í,ó stb. Sok idézetes képet szerkesztettem már de nem találok olyan szerkesztőt amiben a betű köré lehet ilyen ,,keretet'' tenni.ja és jó lenne ha ingyenes lenne. ismertek ilyet?pls :))

2015. máj. 13. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Normálisnak nem nevezhető, de ingyenes a gimp. Vagy nem ingyenes a photoshop. Mindkettőhöz érteni kell.


A 'fura' ékezetek pedig nem szerkesztő, hanem betűtípus függő. Ha a betűtípusba nincs felvéve az adott ékezet, akkor nem fog megjelenni egyik programban sem.

2015. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
photoshop cs5 öm van. megpróbálom azzal. de azzal csak sminkelni tudok jol :D
2015. máj. 13. 13:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

tökéletes a gimp, az más kérdés hogy aki nem ért hozzá, és nem is akar, az nem fog érteni hozzá, van könyv a gimp.hu -n, ha érdekel


[link]


itt vannak betűtípusok, de szerintem ne erőlködj az ékezetes betűkkel, mert nem "divatosak" :D

2015. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Font Creator programmal tudsz ékezeteket rakni bármilyen betűtípusra.
2015. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 SimkoL ***** válasza:

Ha nem sok kell, akkor fogsz egy vesszőt vagy akármit és föléteszed. Több volt leírni mint megvalósítani. De szerintem neked 'erős' a Photoshop és a Gimp is. Javaslom a Paint.NET magyar nyelvű verzióit - eszméletlen mennyiségű kiegészítőt írtak hozzá -, vagy a PhotoFiltre 6, 7...

Én ha képet akarok felíratozni vagy valami :) logo szerkesztőt használok.

2015. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát igen a photoshophoz nem nagyon nem értek ilyen téren csak rétegeket tudok feltenni,hajfestés,sminkelés. köszi a sok javaslatot. :)
2015. máj. 13. 14:58
 7/11 SimkoL ***** válasza:
Majdnem harminc kép és logo szerkesztő van a gépemen, mindig azt veszem elő ami az adott feladathoz legideálisabb. Nem kell elkövetni az 'ágyúval verébre' hibát.
2015. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tabaki ***** válasza:

Nem tudom, milyen az az „ilyen ,,keret''”, de valószínű, hogy még a PhotoScape is tudja. Én egyébként bármilyen felirathoz az Inkscape-et javaslom leginkább.

Ami meg az ékezetes betűk használatát illeti, az valóban nem a programokon, hanem a gépedre telepített betűtípusokon múlik. Keress rájuk mondjuk így:

[link]

2015. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmire gondoltam

2015. máj. 14. 13:54
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]


vagy ilyenre

2015. máj. 14. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!