Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha jobb a netem akkor több az...

Ha jobb a netem akkor több az FPS?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2015. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl általános a kérdés. Miben? Például előfordulhat, hogy a régi nettel nem tudsz 60 fps-ses youtube videókat nézni, az újjal meg igen. A játékokat nem befolyásolja.
2015. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vazul434 válasza:
0%
Ha online jatszol jatekokat akkor lehet...! Meg persze videok is jobban mukodnek!STB!
2015. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges hogy ha veszek egy gyorsabb netet több lessz az fps-em?
2015. máj. 22. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:
elképzelhető, de ha írsz egy proci vga párost akkor többet tudnak mondani. Ha netes játék pl bf és lassú a net akkor a ping-ed ami változhat. Ha szaggat az is közbejátszhat és veheted fps ingadozásnak.
2015. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

az fps nem függ a nettől. az a videokártyád által másodpercenként kirajzolt képkockaszám. a sávszélességed növelésétől szerintem semmilyen javulást nem fogsz tapasztalni, ugyanis a közepes és a nagy csomagokban is ugyanannyi a ping. a ping csökkentése akkor lehetséges ha pl jobb routert használsz vagy wifi helyett vezetékes kapcsolatot (pl laptopnál)

a netcsomag váltásával csak pénzt dobsz ki az ablakon

2015. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!