Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CAD programok igénylik az...

CAD programok igénylik az erős grafikus kártyát?

Figyelt kérdés

Üdv!


A választ előre is köszönöm.

Nekem viszonylag egy erősebb gépem van, de nem tudom hova tenni, hogy ezen is laggol egy összetettebb CAD modellnél a gép.


Processzor típusa

AMD Phenom(tm) II X4 810

2.6 GHz

8 GB RAM

64 bit



2015. máj. 13. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, igenylik.
2015. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attól függ 2D vagy 3D-ben dolgozol. 2D-ben hot mindegy. A leggagyibbal is jól lehet dolgozni. Az 1GB VGA Ram kell. Amúgy vigyázni kell a profi kártyákkal is mer sok az átvarés. Vettem nem ségen 2db nvidia Qadro 4000 2DB kártyákat és kiderül, hogy habár van SLI csatlakozójuk de gyárilag nincs tervezve, hogy SLI-ben dolgozzanak.
2015. máj. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel a kulcsszavak kozott ott az Inventor, a Solidworks es a Solid Edge, nagy osszeget tennek ra, hogy 3D...

Ilyen munkakhoz ajanlott egy dedikalt VGA, a modellek nagysagatol es komplexitasatol fuggoen pedig az se art, ha eros.

2015. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!