Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem 100% -os?

Miért nem 100% -os?

Figyelt kérdés

Miért nem megy rendesen az új wolfenstein meg a project car full max grafikán?

i7 3770k 4,4 ghz 980 gtx 8 giga ram. Mindjárt kidobom!


2015. máj. 14. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosra veszem, hogy nem fogod kidobni. :D
2015. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó géped van !!! konkrét probléma ? fps lagg ?
2015. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem megy neki 4K-ba 3 monitoron 120 fps-sel. :D
2015. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak 1 monitor 1920x1080. Nem tudom minek nevezzem talán röcögés vagy mikroszaggatás ilyesmi. Ha leveszek mindent low ra akkor majdnem tökéletes! Egy ilyen gépen menni kéne fullhd-ba mindennek nem? Így is sokba került de ha a játékipar így akkor a gamerek 1-gyel kevesebben lesznek,mert én eladom. Konzolos meg hétszentség,hogy nem leszek!!!!
2015. máj. 14. 11:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát... itt lehetnek fejlesztési bakik is azért. Nem tudom, mit értesz a röccenés alatt, Vsync be van kapcsolva mindig?


Tökéletes sose lesz, de játékfüggő mindennél. Szerintem ez csak téged idegesít.

2015. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vsync opciót offold ki ha kevés a 60 fps .. ha már ilyen gépet vettél értened is kéne alap dolgokhoz játék beállításoknál mert van olyan hogy alapból rá rakja vsync- et vagy csak minden beállítást kapcsolgattál be aztán fogalmad sem volt hogy ezzel az fps-t korlátozod le .. na meg ha 125 hz-es mondjuk a monitorod és az alatt van jóval a frame akkor nem meglepő ha kép szaggatást tapasztalsz.
2015. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értek hozzá mindíg használok v -sync-et. Mindennél működött ennél nem. De mindegy ha kikapcsolom akkor sem jó!
2015. máj. 14. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tűrhetetlen, azonnal dobd ki a géped! Azaz ne is, mondom a címet, hogy hova küldd...

G.

2015. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
xd
2015. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!