Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe InDesign kérdés. Most...

Adobe InDesign kérdés. Most használom először, hasábokkal van gondom, help?

Figyelt kérdés
Szóval lényeg ami lényeg, indesignban szeretnék egy verset bemásolni az oldalra. Létrehoztam egy oldalt, felosztottam két hasábra. A vers egyik felét az egyik hasábba, a másikat a másikba akarom rakni. Az első felét szépen be is illesztettem az első hasábba, de hiába akarom a másikat a másik hasábban kezdeni, nem tudom, mert nem tudom a második hasábban megkezdeni a szöveget, mintha az a hasáb nem is létezne. Így mikor beillesztem a vers másik felét, azt az 1. hasáb aljára rakja, úgy, hogy az már lemegy a papírról a végtelenségbe, és nem kezdi meg a 2. hasábot. Szóval mit rontottam el? Köszi előre is!
2015. máj. 14. 10:45
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Esetleg így?

[link]

2015. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, de ezt én is néztem már, de ebben nem igazán találtam választ a problémámra
2015. máj. 14. 11:22
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Próbáltál hasábtörést beszúrni?

[link]

2015. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!