Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépem nem ismeri fel a...

A gépem nem ismeri fel a pendrivom tartalmát, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy 64 gb-os adathordozóm és van rajta egy 59,6 gb-os fájl amit nem ismer fel. Mellette van még rajta pár film azokat pedig felismeri. A 60 gb-os fájlt tartalmazó mappát is felismeri de azt írja ki hogy üres. A tulajdonságokban pedig írja hogy 62 gb foglalt pedig a két film nem több mint 3 gb. (az adatok csak megközelítő értékek)

2015. máj. 15. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:

És pontosan milyen file van abban a mappában?

Te dudod, hogy benne van vagy csak a gép írja hogy van benne egy ekkora méretű fájl?

2015. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy játék van benne. az öcsém rakta bele egy másik gépen és ő azt mondja hogy benne van
2015. máj. 15. 11:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Értem.

Esetleg a mappabeállításoknál engedélyezd a rejtett fájlok láthtóvá tételét, vagy próbáld meg pl total commanderben megnézni hogy ott is rejtve marad-e.

2015. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy próbáld meg egy másik gépen is, ha ott sem látszik, akkor a file sérült meg.

Akkor formázás és újra rámásolás.

De lehetőleg egy fájlban másoljátok rá a játékot .iso-ban vagy becsomagolva .rar vagy .zip-ben hogy ne legyen sok fájl, így kisebb a hibalehetőség. (GTA5? :) )

2015. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A total commander sem ismeri fel. A tulajdonságokban csak az írásvédett van kipipálva de azt nem tudom kiszedni.
2015. máj. 15. 12:19
 6/8 A kérdező kommentje:
igen a gta 5 az
2015. máj. 15. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Total commander beállítások - általános beállítások-képernyő-látszik a rejtett system fájl-t jelöld ki és alkalmaz gomb.

Ha így sem jó akkor újramaásolás szerintem.

2015. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sehogy sem akarja úgyhogy formáztam a lemezt és majd átrakom még egyszer
2015. máj. 15. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!