Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 bootolás telepítés...

Windows 7 bootolás telepítés nélkül? Részletek beljebb.

Figyelt kérdés

Nem bootol a windows 7 (32bit) a winchesterről. A winyó jó, leteszteltem máshol.

USB-ről szeretnék bootolni. Pontosan hogyan lehetséges? Google nem segített rajtam, mert nem értem az ottani találatokat.

Valaki szájbarágná nekem, linkkel, hogy hol töltsek le és mit, majd mit tegyek? Azt sejtem, hogy biosba USB bootolást kell beállítani majd.


Ezt követően ha sikerül a bootolás, tudok majd winchestert formázni és telepíteni windowst? (szintén usb ről telepítenék)

Lényeg, hogy adott egy jó számítógép, egy jó winchester, de nem tudom hogy tudnám újrahúzni a windowst...


Köszi szépen!



2015. máj. 15. 17:02
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

1. Szerez be egy boot -olható Windows 7 telepítő lemezképet. Lehetőleg MSDN forrásból. (Minden magyar torrent oldalon fen van egy ilyen).

2. A Windows USB/DVD Download Tool vagy a Rufus programokkal csinálj belőle egy boot -olható pen drive -ot.

3. Állítsd be a BIOS -ban hogy erről szeretnél boot -olni.

4. Telepítsd fel

2015. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!