Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy találjam meg a gépemen a...

Hogy találjam meg a gépemen a Microsoft word 2010-et?

Figyelt kérdés
Telepítettük a programot pár napja. Csinálok egy online kurzust, ahol egy internetes letöltött doc filet kéne megnyitni és mikor ki akarom jelölni, hogy milyen programmal nyissa meg, nem találom a programot. Sajnos a laptopomon a windows 8 van. Utálatos egy op rendszer. Megtalálom a short cut programot, amit a start menübe raktam, de az nem jó, azt nem engedi, hogy azzal nyissam meg. Hol van az eredeti program? Hogy találjam meg?
2015. máj. 16. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A start képernyőn nyomj win+q kombináció, és gépeld be, hogy word.
2015. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bárhol: windows gomb + w

és ott át állítod arra hogy bárhol keresse, és beírod mit


de amúgy ha megnyitod a start képernyőt, és ott alul van egy nyíl, ott kikeresed és jobb egér gomb: fájl helyének megnyitása


és aztán már tudod hol van

2015. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, kicsit analfabéta vagyok a számítógéphez.
2015. máj. 16. 10:03
 4/4 A kérdező kommentje:

Most mit csináljak? Angolul kéne csinálnom ezt a kurzust, de a menupontok néhol eltérő nevűek, hiáb megyek rá a kurzorral és írja ki angolul, hogy hogy hívják, más van az angol verzión-megnyitottam egy online használható verziót, és abban mások vannak. Ott van pl a stílusok beállításánál a különbség. Más stílusok vannak a magyaron és mások az angolon. Így nem tudom megcsinálni, mert le kellen írnom, hogy hogy csináltam, de mikor a tanár megnyitja az ő angol verziójában, valószínű, nem fogja találni azt a stílust, vagy más néven. Aztán volt egy feladat, ahol ellenörző rublikákat kellett beilleszteni, hogy kipipálhassam. Hát az én verziómba nincs olyan a menüben, hát beléptem a testreszabásba, megtaláltam nagy nehezen, de egyszerűen nem veszi fel, csak kiírja, hogy kattintsak arra a helyre, ahova fel szeretném venni. Én odakattintok, de nem veszi fel, csak továbbra is kiírja, hogy kattintsak...És akkor még hol van a maradék 628 feladat, amit meg kéne csinálnom....:(

Nem engedi, hogy átváltsak angolra a nyelvi beállításoknál- párom szerint azért, mert a windows is magyar.

Most mit csináljak? Újra kéne telepíteni az egész windowst, angolul felrakni és újratelepíteni a word-öt? De az akkor se oldja meg azt a problémát, hogy nem veszi fel a menüpontokat...Hatalmas valami 2gigás cucc volt, amit leszedett a párom, mégsincs benne minden?! tudtok valami jó helyet, ahol le lehet tölteni jó Microsoft office 2010-et? Mert még a power point is meg az exel is kell, az most fenn van, de állítom, hogy ha ahhoz a részhez érek a feladatokban, ott is falba ütközök majd:(

2015. máj. 18. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!