Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ajánlani szép grafikájú...

Tudtok ajánlani szép grafikájú játékokat régi (P4) gépre?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek régi P4-es gépe van, 512 MB RAM, 64 MB videomemória, erre szeretne játékokat. (Neki mobilnete van, azzal nem tud letölteni.)

Régebbi verziójú játékok gépigényét néztem, a GTA 3 elég jól fut rajta, néha akad, de a GTA 2 viszont ronda (felülnézetes). Aztán a Far Cry 1.4-et és a Need for Speed 1942-t néztem, ezeket még ki kell próbálni. Próbáltam hasraütésre 2003-ig "best" játékokat keresni, de nem ismerem őket.

Miket ajánlotok?



2015. máj. 16. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Syberia 1 és 2

mysth game

splinter cell

projekt igi 1 és 2



de jó lenne tudni a vga pontos tipusát is

2015. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy az a 64 megás kártya egy MX440 vagy egy ti4200. Ha kicsit pontosabbat tudnánk a videokártyáról, jobban lehetne ajánlgatni.
2015. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos nem tudom, amikor a BIOS-ban nézegette, GeForce volt kiírva, de a pontos típust nem tudom.
2015. máj. 16. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:

az aida64 megtudja mondani


[link]

2015. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!