Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bekapcsoláskor ezt Írja...

Éva60 kérdése:

Bekapcsoláskor ezt Írja ki:C:\Users\Felhasználó\AppData\U. \bfvxynlj. Dll modul betöltése nem sikerül. A megadott modul nem található. Honnan tölthetem le? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés

#program #számítástechnika #bináris fájlok #dll hibakeresés #Reg Svr32 hiba
2015. máj. 17. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Töröltél mostanába valamit ? és ha szabad megkérdezni ,hogy mit?
2015. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez valami vírus lesz, már látom a hülye karakterekből, töltsd le a malwarebytes anti malware-t, aztán futtasd le
2015. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos töröltem elég sokféle exe fájlt, mert "rám ragadt"egy olyan vírus, ami mindenhova bejátszotta magát. Még a google chrom-ot is törölte, és saját böngészőt illesztett be. Akkor mindent letöröltem, amit aznap töltöttem le a gépemre, de ezek szerint lehetett valami egyéb exe, amit nem lett volna szabad... Azt még elfelejtettem hozzá írni a kérdésemhez, hogy ez az üzenet olyan címet visel, hogy:RegSvr32. "Szőke nősen" azt gondolom, ez valamilyen napi regisztrálással lehet kapcsolatban, mert nem hagyta abba azóta sem. Köszi a Malver ajánlást. Megyek letöltöm és próbálkozom.
2015. máj. 18. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!