Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Powerpoint bemutatót kell...

Powerpoint bemutatót kell csinálnom a Száhel övezetről. Segítene vki, hogy mégis mit lehet írni erről 8-10 dián keresztül? FONTOS :S

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
szépen egyszerü hogyha 2003 as verziód van az a legkönnyeb kiválasztod a stilust és irod a szöveget meg ha megvan az első oldal akkor enter és kapsz még egyet és hamegvan minden akkor divatetités és klikelj :D
2010. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem pont erre gondoltam. tudom hogy kell csinálni a bemutatót.. a témájával van a gondom
2010. febr. 24. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, azért nem arra válaszolt, mert rossz helyre írtad a kérdsét :)
2010. febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. címdia

2. Elhelyezkedés

3. Földrajzi adatok

4. Gazdasági adatok

5. Népesség

6. Kultúra

7. Történelem

8. Az éhínség okai

9. Az éhínség következményei

10 Nemzetközi segítség

11 Segítséget nyújtó szervezetek

12 Az övezet ma

13 utolsó dia jó sok képpel, frappáns idézettel.

Minden diára tennék 1-2 jellemző képet vagy grafikont, sőt lehet csak grafikonos dia is, pl. a népesség alakulása címmel ami mutatná mekkora visszaesés volt az éhínségek idején.



A sorrend nem a legjobb, de ki is hagyhatsz belőle. Viszont ha hasznos volt légyszi annyival háláld meg, hogy megnyomod a zöld gombot. Köszi.

2010. febr. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi az utolsónak, ilyenre gondoltam! :)
2010. febr. 25. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!