Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet megakadályozni azt hogy betörjenek a számitogépembe? Mert valaki ahogy neteztem a nevembe nyomja a honfoglalot HELP

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
talan valoztasd meg 12345 -rol a jelszavad valami nehezebbre.
2010. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
álitsd az ip cimedet dinamikusra és megvan oldva vagy ha routered van (ADSL) akkor kapcsold ki a WLAN -t ird be a a firfox keresőbe az ip cim és ird be a usernamehoz azt h admin az ip cimed ugy álitsd automatikus ra h rámész start>minden program>kellékek>kommunikáció>hálózati kapcsolatok és ott rákatintasz jobb klikk tulajdonságok akkor kijönnek ien izék és keresd meg a TCP/IP arra ott megint tulajdonságok és álitsd be automatikusra ok és kész ha még mindig gáz van akkor megadtad valakinek az IPcimedet amit nem kellet volna vigyázz kinek adod ne add meg nyilvános helyek mert rád connectálnak klömb nekem is van 1-2 program amivel rádbirnák konektálni ha megmondod az ip-d de nem kell :D
2010. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és azt hol kell,?mert nem vagyok benne nagyon!!
2010. febr. 24. 22:22
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm 2es, megprobálom
2010. febr. 24. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a te accodon keresztul hasznalja a weboldalt akkor valszeg ellopta az accod es azzal van fennt az adott oldalon.


Ha nem akarod hogy "betorjenek" a pc-dre akkor ne hasznalj pc t :) (winfossal)

2010. febr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy egy honfoglaló accot kinek és miért, milyen célból áll érdekében feltörni.
2022. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!