Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Grand Theft Auto V - RELOADED,...

Grand Theft Auto V - RELOADED, Social Club (? )

Figyelt kérdés

Letöltöttem nCore-ról a Grand Theft Auto V-t a gépemre (RELOADED). Letöltöttem, feltelepítette, a Social Clubot meg még valami másik 3 dolgot is feltelepítetett velem, ez is megvolt, de mikor indítanám az asztalon lévő ikonnal a játékot, bejön a Social Clib ezzel a hibaüzenettel:


Steam failed to initialize. Please exit and try again.


Mi lehet a gond?



2015. máj. 18. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
"Steam failed to initialize. Please exit and try again." Ez a gond!Vagy rossz a crack vagy az egész szar!De angol tudás nuku?
2015. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mit csináljak vele?
2015. máj. 18. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
vedd meg!
2015. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is onnan töltöttem le, és azt a 3 plusz akármit nem pipáltam ki. Csak a socialt. Megcrackeltem, és elsőre indult.
2015. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Crack mappát hova kell bemásolni?
2015. máj. 18. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a mappát kell bemásolni, hanem a tartalmát. A játék főmappájába, ahova telepítetted.
2015. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a socialt is felraktam vele és ment elsőre.
2015. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!