Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogyan oldhatnám meg?

Ezt hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés

nemrég lett ůjratéve a windows 8.1em . minden jň volt , de tegnap ůjraindětottam és telepětett frissětéseket. Azňta youtube videňt nem hozza be , weboldalt lassan tölt be . čs még az se oldotta meg a problémát hogy letöröltem a frissětéseket . valakinek valami ötlet?

komoly válaszokat létszi.


2015. máj. 19. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy túl gyakran maszturbálsz.
2015. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ezer oka lehet :D

pl. beszedtél valami cuki kis virnyákot.

Érdemes full scan-t csinálni.

eszközkezelőben minden hardvert ismer? (nincsen pici sárga háromszög?)

És a lemezt is ellenőrizd, és ha merevlemezes, (nem ssd) de azt alaposan, felület ellenőrzés stb...

Nekem pl legutóbb kezdődő vinyóhalál volt, hogy k. belassult minden. boot 3p, chrome keservesen indult stb...

Aztán kiderült, hogy döglődik a vincsi, cseréltem, és oké lett. (utána meg kapott egy m.2sata ssd-t a vinyó mellé, és az elég fa*za lett :D)

2015. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg azért jelentettem, mert rossz kategóriában van.


Trollolo

2015. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!