Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sürgősen segítségre lenne...

Sürgősen segítségre lenne szükségem!?

Figyelt kérdés
Felakarom telepíteni a sims2 és kell hozzá Daemon Tools 3.47.0 program,de azt nemtudom feltelepíteni,mert ezt írja ki: " Some driver has invalid name or conflicts with other file or service in system. Please choose other driver names or make sure you have rebooted after removal of sofware using same names. " Ez mit jelent...?
2015. máj. 19. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


innen töltsed le

2015. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tibusz0211 ***** válasza:

Volt már korábban feltelepítve a gépedre?

Azt jelenti, hogy vannak olyan fájlok vagy szervizek a rendszerben, amiknek a neve ütközik a jelenleg telepítendőekkel.


Akkor szokott előfordulni, ha már volt fenn a gépen, de nem lett megfelelően eltávolítva, vagy találkoztam már olyan víruskeresővel (NOD32) ami egyszerűen lehetetlenné tette win 8.1 alatt a működését... legalább is nekem sehogy sem akart összejönni.

2015. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!