Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a windows...

Mi a véleményetek a windows vistáról és a windows 7 ről és honnan tudom meg hogy ha letöltőm ezeket működni fog e a gépemen? Most xp3 van a gépemen.

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A Vista egy hulladék, a MS már vissza is vonta a piacról. A Windows 7 előre láthatólag az XP méltó utódja lesz, de itt a 'lesz' erősen kulcsszó. Kell még idő, amíg a gyártók a drivereiket, szoftvereiket minden téren stabilan tudják megírni rá, ugyanakkor maga a MS is kitapasztalja a visszajelzések alapján a hibákat. Ilyenkor kijön szépen az első szervízcsomag, ami után talán majd el lehet mondani, hogy megérett a rendszer arra, hogy kipróbáljuk.

Tesztelni persze más dolog, ha nem dolgozni, hanem csak bohóckodni akarsz vele, meg kipróbálgatni, akkor érdemes feltenni.

2010. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kell neki 2 Gb ram(ha játszol is akkor 4), verziótól függően 64 bit-es proci meg egy kicsit erősebb VGA.
2010. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, jól működik, elég gyors, szóval ajánlani tudom a w7-et A vistát nem ismerem de mindenki azt mondja róla hogy egy f_s.
2010. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves első. Én nem tudok olyanról, hogy a Microsoft visszahívta volna a Vistá-t. Honnan az info? Az hogy hulladék saját tapasztalat, vagy csak úgy hallottad? Én 1 éve használom újratelepítés nélkül, most SP2-es és eddig SEMMI bajom nem volt vele... Azt ugye tudod, hogy a Win 7 is félig-meddig Vista? Én mindkettőt használtam már, de a 7-es nem adott annyival többet, hogy érdemes legyen váltani rá. Kedves kérdező: Ha nincs különösebb okod a váltásra, sztem maradj még az XP-nél (nekem azért van Vista, mert a laptopomat azzal adták).
2010. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1,A windows visa egy kalap sz@r. az ismerősömnek az volt,teljes,eredeti,de annyira elcsesződött,hogy komlpett új programot kellett beletennie.

2,a windows 7 elég jó, de szerintem nem tud többet mint az XP. max szebb a grafikája,

3, és a Windows XP híve vagyok,szerintem nagyon egszerű és megbízható.

2010. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!