Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet együtt ezzel a...

GH0ST HUN kérdése:

Hogy lehet együtt ezzel a játékkal játszani? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na most a haverom szeretne venni egy mac book-ot azt tudom hogy van rá steam meg megy rajta a CS:GO is. De nekem windows-os gépem van és nem tudjuk hogy lehet-e úgy játszani. Valaki aki ért az apple gépekhez az irjon valamit róla létszives :)

#játék #OSX #gép #MacBook #CS:GO #bözsi nénéni
2015. máj. 20. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet játszani. Miért ne lehetne?


Ez olyan, mintha a windows 7 és a windows 8-osok nem játszhatnának együtt...

2015. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tengor ***** válasza:
#1, miért ne lehetne? Azért amiért PS-esek a Boxosok és a PC-sek sem tudnak együtt játszani...
2015. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja koszi a valaszokat csak felmerult egy masik haverom szajabol hogy nem lehet ezert inkabb megkerdeztem :D
2015. máj. 20. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:

2.


De a MAC-hez van egér + billentyűzet is, míg a konzolt gamepaddel tolod, ami elég nagy hátrány.


+ nincsenek is annyian a mackbookosok, hogy normálisan eljátszogassanak egymással online.

2015. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tengor ***** válasza:

#4, de a két konzolos tábor sem tud egymással játszani, pedig ott kontrollerek vannak. Lehet indokokat sorolni, de a legerősebb akkor is az, hogy üzletileg nem éri meg nekik.

A macet valszeg azért éri meg, mert ahogy írod kicsi a tábor és valamivel be kell vonzani azt a kicsit is.

2015. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De az XBOX-PS4-en azért mert 2 "stabil" cég van mögöttük elég sok játékossal.


De, egyébként akkor, most tudnak, vagy nem egymással játszani a pc-sek és a mac-esek?

2015. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tengor ***** válasza:
#1, egy szerint lehet :)
2015. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, utánanéztem lehet.
2015. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!