Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win8.1-hoz VGA drivert nem...

Win8.1-hoz VGA drivert nem találok a gépemhez? Elég gyenge a betűk megjelenítése, ugyan fut. Ez lehet megoldás, lent?

Figyelt kérdés

Intel4500mhd... Honlapon csak win7/64-ig van driver.


http://dirtywindows pont hu/2014/01/27/hogyan-tartsuk-naprakeszen-driverjeinket/


ez a 9GB-os driverpakk lehet segít, vagy felesleges vele próbálkozni, hiszen ők is csak a honlapról szedik le???


2015. máj. 20. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 7-es driver is jó lesz hozzá.
2015. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy vélem ahogy az első.
2015. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha azt felteszem gyenge a megjelenítés, az csak win7-nél volt jó, bocs nem írtam, hogy azzal már próbáltam, az összes lehetséges módon, amit a neten ajánlottak.

Lenyíló menük, mappa nevek stb elég gyatrán jelennek meg 8.1-nél. a 8 viszont szerintem jobban-gyorsabban működik, ezért erőltetném. De lehet nem lesz driver,

2015. máj. 20. 17:17
 4/4 A kérdező kommentje:
?
2015. máj. 20. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!