Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv. Egy telefon lezáró...

Üdv. Egy telefon lezáró alkalmazás elromolt és nem tudom feloldani a telefonomat. Arra gondoltam hogy rá dugom gépre és gépről leszedem róla. Csak nem tudok olyan programot amely segítségével letudnám róla törölni. Valaki mondana egyet ha tud?

Figyelt kérdés

Ugye amikor megváltoztattam a kódot akkor 2x-er kéri és egyezni-e kell a beütött kódoknak. Szépen be írtam a kódot és a másodikat félre gépeltem és elfogadta úgy ahogy volt.

és most se az első se a második változattal nem tudok hozzá férni a telefonomhoz...


Gondoltam arra is hogy újra rakom gyári beálitás meg minden de az mint legrosszabb forgatókönyvként tekintettem rá mert akkor minden alkalmazás el vész és annak be állításai is.


A segitséget köszönöm előre is :)


UI: a program neve a Zui Locker. a telefon pedig sony Z1 compact



2015. máj. 21. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Root nélkül nem fogod tudni eltávolítani. Esetleg, hogyha SD-re lett telepítve, akkor kiveszed az SD-t megkeresed az SD a /data vagy /data/data mappát és abban törlöd. Utána nem fog betöltődni. Persze ehhez ki kell kapcsolni a telefont.


Ennek ugye feltétele, hogy legyen benne SD és, hogy arra tegye az apokat.

2015. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezzel már probálkoztam sajna nem az SD-re van telepitve
2015. máj. 21. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
ADB-n keresztül a fájlokat fel lehet másolni a számítógépre, ha össze van kötve USB-n, de kétlem ,hogy magát az appot távolról el lehetne távolítani
2015. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 stewei99 válasza:
Szia, milyen telefon ? Tudok segíteni!
2015. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 andante ***** válasza:

Érdekes dolgok ezek, és mindíg szívesen olvasgatom a hozzá szólásokat!! :)

Hát,..............te itt,.............eddig a kérdésedre, igazán jó és használható választ nem kaptál!

Ezek, akik eddig akartak neked (okoskodni) segíteni, semmit nem mondtak! :)

Ilyen esetben CSAK a KERNER cserével tudsz boldogulni

, de mint olyan, nem árt vele NAGYON tisztába lenni!

Tudok segíteni, de tudnom kell sok mindent!!!!


Ha ide írsz: robidusin@gmail.com mindent el követek, hogy a telód rendben legyen!


U.i.: az eddigi h.sz. egyike sem segít! Főleg az első = hülyeség!!!!!!!!!!!!!

2015. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A telefon tipusa ott van a kérdésben:D

Azért köszönöm szépen a válaszokat.:D


A probléma már megoldódott még pedig ugy hogy ki lett kapcsolva teljesen a telefon de úgy hogy semmi ne fusson majd vissza lett kapcsolva és ammedig ilyen állapotban volt a készülék addig ameddig az alkalmazás töltött be gyorsan letöröltem a telefonrol.

Nem gondoltam volna hogy ilyen könnyü lesz a megoldás.


De mondom azért köszönöm szépen a segitségeket :)

2015. máj. 22. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!