Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GLintercept és PPSSPP. Valahog...

GLintercept és PPSSPP. Valahogy működésre lehet bírni a szabad kamera mozgatást?

Figyelt kérdés

Szóval létezik ez a GLintercept nevezetű OpenGL hibakereső és próbáltam ráereszteni a PPSSPP emulátorra OpenGL módban.


Használni próbáltam a FreeCam konfig fájlt, a wireframe nézetet tudom is aktiválni, ha nem bufferelt renderelést használok, de a kamera mozgatás nem megy. Kíváncsi lennék egy játék technikai megoldásaira, de kirippelni a modellek rippelése nem igazán segítene, látnom kellene kicsit más nézőpontból a dolgokat.


Gondoltam, ezzel az eszközzel menni fog, de a kamerát nem tudom mozgatni. Próbáltam Quake III Arenával (ugyancsak OpenGL alapú játék), ott tudtam mozgatni a kameranézetet.


Milyen technikai akadálya van, hogy a PSP emulátorral nem megy, illetve van-e rá megoldás?



#OpenGL #debug #GLIntercept #OpenGL call interceptor
2015. máj. 21. 18:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!