Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek milyen élményetek van...

Mnyus kérdése:

Nektek milyen élményetek van a The Elder Scrolls V Skyrim Így 2015 szemmel nézve?

Figyelt kérdés

2015 Szemmel nézve a játék még mindig tud újdonságot mutatni ?

Jól tudom hogy 2011 A egyik legjobb RPG műfajú játék!

írjátok le történeteteket és élményeteket legjobb karaktereteket és max szintet amit ki húztatok a játékban


Persze lehet Bannol-ját a kérdésemet :( :/



2015. máj. 22. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mérhetetlenül túlhype-olt cím. Én játszottam az összes Elder Scrolls játékkal, és nem sok olyan dolgot találtam a Skyrimben, ami ne lett volna benne a Morrowindben vagy az Oblivionban.
2015. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvoltam vele pár hónapig. Alapvetően egyáltalán nem szeretem az RPG-ket, úgyhogy ez nálam nagy dolog. Viszont a sztori befejezése kiábrándító volt, a főszál végig játszása után pedig hamar unalmassá válik a játék. Igazából azt nem értem hogy miért játszanak vele még mindig emberek.
2015. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csori96 ***** válasza:
"Alapvetően egyáltalán nem szeretem az RPG-ket..." - Ezzel is magyarázható, hogy számodra miért vált unalmassá, míg sokak számára nem. Én 100 óra felett járok, de a főszállal szinte még semmit sem haladtam.
2015. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ugyanazt tudom mondani mint az utolsó :D

Egy életet el tudnék vele tölteni de a főszál még sehol se tart :D Mindig van ami elvonja a figyelmemet

2015. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így vagyok ezzel :D
2015. jún. 4. 14:07
 6/9 anonim válasza:

*Pacsii* :D

Amúgy csak most olvastam el hogy kérted hogy írjam le a kedvenc ezt azt szintet meg miegymást :D

hát tess:

Nekem legjobban a Thieves Guild jött be meg a Dark Brotherhood, főleg az esküvői gyilkosság, meg ahogy az elején elrabolták az király volt, meg a Thieves Guildbe mikor találkoztam Karliahval :D egy argoniannal játszok akinek valamiért a Hinzetsen nevet adtam mert...nem volt jobb ötletem :D A szintet sose néztem hogy éppen hol tartok csak annyit tudok, hogy nagyon jól tudok sneakelni íjászkodni, lopni, és jó a speech is:D szeretném felfejleszteni a kovácsolást de egyszerűen nincsen türelmem hozzá, na meg ezt a játékot szeretném többé kevésbé cheatek nélkül játszani. Modolni szoktam de a csalásokat nem csípem :D Ja és van egy házam Riftenbe :D

Te jössz

2015. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Emlékszem amikor megjelent (11.11.11) haverom annyira rá volt kattanva hogy hetekig nem tudott másról beszélni, persze nekem nem tetszett. Viszont két évre rá erőt vettem magamon, elkezdtem vele játszani és azóta nem bírom abbahagyni! Hihetetlen jó univerzuma van. Még meg is vettem azóta. :)


Már tényleg mindenfélével voltam, egy 6x biztos végigtoltam csak a fő szálat. Bár mostanság inkább mod-okkal szoktam szórakozni, mert nem igen találok ismeretlen dolgokat. Ha esetleg érdekelnek jók írhatok :)

2015. jún. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Utolsó milyen modokat használsz? :D

Bocsi én is kicsit fanatikus vagyok, mesélsz a kedvenc dolgaidról a játékban? :D

Írhatsz privit is ha gondolod:D

2015. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még 2023-ban is teljesen jó játék :)
2023. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!