Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem lehet elindítani a noteboo...

Nem lehet elindítani a notebookot?

Figyelt kérdés
Most vettem egy acer laptopot , linpus linux van rajta és amikor bekapcsolom két lehetőséget kínál fel , hogy telepítsem vagy hozzak létre bootolhato Usb-t. Persze egyik sen csinál semmit csak újraindul a notebook.Mit tehetnék.

2015. máj. 22. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Telepítsél rá egy Windowst vagy Linux Mintet. Persze ehhez kell telepítőlemez, vagy USB.
2015. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Notebook-ban nincs DVD meghajtó.Bootolható USB-t kell készíteni.Rufussal bootolható Windows-t.Unebootin-nal bootolható Linux-ot.Windows 7-et ajánlok lehetőleg olyat amibe gyárilag bele van integrálva az 1.szervizcsomag.

Linux-ból Mint-et.Ha eddig windows-t haszbáltál ezt a Linuxot nem lesz nehéz megszokni szerintem én is csak kiváncsiságból kiprobáltam a Fahéjas Mintet és teljesen elégedett vagyok vele.

2015. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat , hát igen a windows telepítést próbáltam Usb vel , mindent megcsináltam , rufust használtam ,formaztam fát32re meg minden , beállitottam a boot sorrendet az Usb indításához de semmi . Ugyanazt az ablakot kapom mint előtte . Lehetséges hogy neM támogatja a pendriveot ? Mert elivleg már a boot sorrend beállitasanal be kéne hoznia a pen drive nevét de csak az alapokat hozza fel.
2015. máj. 22. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Probáld meg a funkció gombokat.f11,f12,del esetleg.
2015. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tom Benko ***** válasza:
A pendrive bootolható?
2015. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen..
2015. máj. 23. 13:40
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Általában az alaplapok többféle USB-eszközt is tudnak bootolni. Csak azokat állíts be a bootsorrendbe, hátha valamelyik jó lesz. Néha elég furcsa dolognak látják a pendrive-okat, láttam zip-lemezként bootolót is.
2015. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!