Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játék közben nem működik az...

Játék közben nem működik az egér (Touchpad) win8 alatt! Mivel tudom megoldani hogy menjen?

Figyelt kérdés

Probáltam:

Lecserélni a synaptics egérdrivert.

Működött: a windows korábbi verzióin illetve linux alatt.

Nem működik: Az összes gépemen! Van 5 laptopom! Valamint a boltban az új gépeken.

Évente veszek újjat mert munkaeszköz is!


Mivel tudom megoldani:

Hogy amikor lenyomok egy betűt pl:"W" akkor ne kapcsoljon ki az egér illetve további 3mp-ig ne maradjon kikapcsolva!

USB-s egér szóba sem jőhet mert nem elég precíz.



2015. máj. 24. 02:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyártó honlapján keress win8-cal kompatibilis drivert. Ha 8.1, akkor meg ahhoz. (Nem mindegy!)
2015. máj. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jött be! Az az egy is amit kiadtak win8 -ra az is vírusos. A probléma továbbra is fen áll.

Ha mindenképp driver probléma mert találkoztál vele akkor küld már át a drivert amit te használsz kérlek.!

2015. máj. 24. 03:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsa kifejezésért, de abszolút eget verő hülyeséget írsz, mindenképp vidd szervizbe vagy hozzáértő ismerőshöz, mert erre nem lehet itt, pár sorban megtanítani senkit.
2015. máj. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jött be! Az az egy is amit kiadtak win8 -ra az is vírusos. A probléma továbbra is fen áll.

Ha mindenképp driver probléma mert találkoztál vele akkor küld már át a drivert amit te használsz kérlek.!

2015. máj. 24. 09:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak hogy én vagyok a szervíz. És arra gondoltam találkozott már valaki a problémával és tud rá megoldást. Amúgy a japánok megoldották a problémát most próbálom ki működik e.
2015. máj. 24. 09:17
 6/7 OLYMPUS válasza:

A Japánokkal nem bírnak még szép hogy megoldják övék az egyik legmodernebb technológia!!

Meg szerintem hekkeld meg valhogy ha értesz hozzá!!!!

hátha segít.

2015. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lesz a végén. Kezdek rájönni de egyszerűbb kicserélni a windowst. Holnap felhívom a magyar microsoftot!
2015. máj. 25. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!