Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Heartstone ranked, rewards?

Heartstone ranked, rewards?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy heartstone-ban 20-as rangtól mindenki megkapja hónap végén az új kártyahátlapott.Akkor kérdem én minek tovább menni a ranglétrán?nem kapunk semmi pluszt pl: 10 es rangtól nem?vagy de?nincs olyan hogy kicsit változik a hátlap színe stb valamilyen rangtól?20-as rangtól mi értelme van a rankednek?ugyan az mint a casual onnan!Remélem hogy csak én tudom rosszúl és valamivel többet/jobbat kapunk....(13-as rangban vagyok)vagy változik valami? Okosítsatok kérlek:D Remélem érthetően fogalmaztam....ideges vagyok!Előre is köszi a válaszodat

2015. máj. 24. 21:58
 1/2 anonim válasza:
Igazából tényleg nincs sok értelme. Annyi értelme van hogy 10 es rankon ha új szezon kezdődik 19es rankon dob vissza 9es rankon 18ason és így lefele és így könnyebben tudod elérni a legend rankot amin viszont kapsz egy új kártyahátlapot.
2015. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most már megéri mivel kapsz chest-et és minnél naggyobb a rankod annál jobb dolog lehet a chestben.
2015. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!