Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telefonra (iPhone-ra) is le...

Telefonra (iPhone-ra) is le lehet úgy tölteni játékot, mint PC-re az utorrent-tel?

Figyelt kérdés
A GTA valamelyik részét szeretnem a telefonomra.
2015. máj. 25. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezeket tudod letölteni rá:

[link]

2015. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi, de az volt a lenyeg, hogy ingyen hogyan lehet.
2015. máj. 25. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom, fel kell hozzá törni a telefont, bár talán régebben valami kínai vacakkal az sem volt szükséges.

De most komolyan, egy bőven 100-200 ezres telefonra telik, egy 4-5 eurós játékra meg nem? Ezt így hogy?

2015. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy a telefont megfizettem, játékokra nem szeretnék költeni, ugyanis felesleges lenne megvenni. És az, hogy iPhone-om van, nem jelenti azt, hogy annyira jól megy. Manapság mindenkinek iPhone-ja van. Akkor azok mind gazdagok? Nem hinném.
2015. máj. 25. 20:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Eredeti firmware megléte esetén csak az appstore-ból telepíthetsz.


Jailbreakelt kókányom sosem volt, és sosem lesz. Nekem elég az, ha a CIA értesül arról, hogy mit csinálok, nem kell, hogy a kínai kormány is utánam nyomozzon a jailbreakelt telefonon keresztül.


Amcsiban nincs is értelme - ott a warez jobban van büntetve, mint itt kelet Európában.

2015. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így gondolkodsz, talán majd ha kicsit bölcsebb leszel, másképp gondolod majd. Vagy ha esetleg a munkád során majd valamilyen nem kézzelfogható, hanem szellemi terméket állítasz elő, akkor átértékeled majd ezt.

A kérdésedre válaszolva ez kicsit olyan, mintha gyűjtögetnél egy luxusautóra vagy egy hatalmas házra, benzinre meg rezsire pedig nem maradna semmi. Akkor vajon van értelme ennek az egésznek? Nem csak meg kell tudni venni a dolgokat, hanem fenn is kell tartani. Tényleg nem bántásként, de jobb ha ezt mielőbb megtanulod. Mert ha még most fel is töröd valahogy a készüléked (amennyire tudom a legújabbakat talán nem is lehet egyelőre), később bele fogsz szaladni olyan dolgokba, amit nem tudsz simliskedéssel megoldani, aztán rád szakad az egész.

Hogy mások miért veszik, mikor nem is tehetik meg? Valószínűleg azért, amiért te is. Rajkodás, menőzés, villogás. Pedig attól nem lesz jobb vagy értékesebb ember senki, hogy iphoneja van. Ha belegondolsz picit, akkor rájössz, hogy a barátaidat vagy a számodra fontos embereket te sem azért szereted mert ilyen vagy olyan telefonjuk van. Akkor meg minek ez az egész villogás?

Másrészről pedig nem kell gazdagnak lenni ahhoz, hogy valaki megvegyen egy üveg kóla vagy egy tábla csoki áráért egy alkalmazást. Ezek a konkrét esetben kicsit drágábbak, 4-5 euró, szóval a tábla helyett legyen most -úristen- egy doboz(!!!) csokoládé.

2015. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit jelent a jailbreakolt telefon?
2015. máj. 25. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Inkább vágd földhöz, az lényegesen egyszerűbb és időtakarékosabb módja a telefonod tönkretételének!

Amúgy ha ennyit költöttél telefonra, akkor minden bizonnyal figyelembe vettél olyan dolgokat, minthogy ezekre nincs tört cucc. Ugye? Vagy csak az almás logó számít? Na, akkor így jártál, kénytelen leszel beérni az ingyenes appokkal vagy fizetni.

Amúgy pedig igaza van az előzőeknek. Ha volt X százezer forintod almára, akkor legyen pár euród alkalmazásokra is.

G.

2015. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyira irigy emberek léteznek. Kezdjük ott, hogy osszesporolt pénzből vettem az iPhone-omat. Tudtam, hogy sok app fizetős lesz, es nem azert vettem, hogy villogjak vele, mint a legtöbb ember. Nekem azert kellett ez, mert eddig is iPhone-om volt(egyszer kipróbáltam valami androidosat, nagyon idegesito volt), soha nem volt semmi bajom vele, csak 4 volt, es már lassú lett, ezert váltottam 6-ra. És mégegyszer, nem villogas, hanem nekem ez vált be a legjobban, kezelhetoseg meg minden téren. És csak egy ártatlan kérdés volt, amit feltettem, hogy le lehet-e tölteni valahogyan ingyen azt a játékot, mellesleg azert feltételeztem ezt, mert az egyik ismerősöm azt mondta, lehet csak menőzésből, hogy ő le tudja tölteni ingyen.
2015. máj. 25. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ismerősöd kamuzik, te pedig megkaptad a választ: Nem.

G.

2015. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!