Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kell a sz. Gépet minden...

Miért kell a sz. Gépet minden telepítés után kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Bocsi ha "alap"dolgot kérdezek,de én nem értek ezekhez a dolgokhoz.

És még egy.

A sz gépen mi tartozik az "alap""fő" dolgok közé.Úgy értem alkatrészként.

Gondolom az alaplap igen.És ha az elromlik(lott)és cserélték,de még azon is van(volt)hiba?

mert ugye elvileg 3 főalkatrész cseréje javítésa esetén csrélik ki a gépet.Még van rajta garancia..

Remélem érthetően fogalmaztam miket szeretnék megtudni.

előre is köszi.


2010. febr. 26. 07:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Októberan vettem,tehát garanciális.Asus.Mivel a mai játékok is mennek már rajta(ez volt a cél)Eléggé drága volt.

Mikor megvettem mobilnetet használtunk egy ideig.De mivel gagyi volt,be lett vezetve a kébeles net.Akkor kezdődött az egész.Beállítás meg minden jó volt,akkor derült ki a csatlakozó probléma.

2010. febr. 26. 12:01
 12/13 anonim ***** válasza:

Jó, akkor ez három külön probléma. Alaplap hiba kétszer, bár ritka pech, hogy egymás után két ilyen piti hibát fogj ki. Az egyik tippem, hogy megmakkant valami alaplap beállítás (az elemcsere miatt), és amiatt valami baja van a windows-nak. Mondjuk ezt nem hiszem. A másik, hogy MSN mellett/helyett sikerült feltenni valami egyéb programot, pl egy vírust vagy valami hasonlóan kártékonyat. Van most egy ilyen MSN vírus, nagyon könnyű benyelni.

Védelmi programok vannak a gépen?

2010. febr. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy csak most válszolok.Igen van.Bár nem tudom hogy a "szokásosakon"kívül miket lehet(ne)mág telepiteni(?) használni(?)

Mint írtam én nem értek ezekhez a dolgokhoz.Egy nagyon jó ismerősön telepítette föl a cuccokat, és neki szólok ha gondom van.Meg mostanában már próbálgatom egyedül a dolgokat a lányom barátja segítségével.Mindketten megbízhatóak.Nos, vírusírtót a Nod-ot használom.Jelenleg a 31 napos próbaverziót töltögetem le.

Az op.rendszer naprakész tartása nepi szinre van beállítva.És ennyi.

Mit tehetek még?

Azóta már telepítettünk egy-két dolgot, és nem volt azóta gond.(le is kopogom)

Nagyon köszönöm a segítséget.

2010. márc. 1. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!